Ми зробимо так, щоби ви зазвучали!
ua ru

+38 (093) 573-61-67

Viber:+38 (093) 573-61-67

Жіночі голоси Чоловічі голоси

Створення аудіокниг

Ні для кого не секрет, що книга є найкращим подарунком для будь-якої людини. Проте, далеко не завжди ми маємо можливість читати. Саме для таких «нечитабельних» ситуацій людство винайшло аудіокнигу. Формат аудіокниги дозволяє, не докладаючи великих зусиль, вивчати книгу будь-якого формату та обсягу. Для цього достатньо завантажити видання, що цікавить вас, надіти навушники і просто слухати, слухати, слухати!

Сучасні реалії такі, що видання друкованої книги задоволення не з дешевих. На папір, обладнання, чорнило, персонал потрібно багато грошей. Зовсім інша ситуація з записом аудіокниги. Цей процес обійдеться вам значно дешевше і забере менше часу.

Приклад аудіо, начитка книги:

 

Звукозаписувальна компанія Kolokol пропонує широкий спектр послуг та гарантовані знижки:

- озвучення аудіокниги одним диктором – найпопулярніша послуга;

- озвучення аудіокниги рядом авторів. Кожен герой книги озвучує окремий диктор, який повністю відповідає образу свого персонажа. Цей спосіб озвучення дозволяє глибше поринути у світ книги та відчути дійових осіб.

- запис аудіо-вистави. Даний вид запису передбачає роботу дикторів і створення звукорежисерами навколишнього фону (музика, звуки природи і т.д.)

- бізнес-саммарі – аудіо-лекції, створені на основі бізнес-тренінгів. По суті, ця послуга є радіопрограмою.  

- запис аудіо-курсів. Лекції іноземними мовами, за участю кількох дикторів, застосування фонограми, накладання музичних ефектів – ось далеко не повний перелік послуг, які надає наша фірма.